Menu
نویسنده مطلب : زینب امیرحمیدی

مطلب مورد بحث:

آموزش پاورپوینت و اسلایدسازی | شش سوال کلیدی


با سلام.

سؤال ۱: مخاطبان من، افراد فرهیخته و اهل تفکر و مطالعه ای هستند که در پی نوآوری و خلاقیتند، دوست دارند استعداد و توانمندی های خود رو بهتر بشناسند تا بتونند زندگی موفق تری داشته باشند. احتمالاً جزء نگرند، برتری طلبند و بدنبال تمایز. اهل بحث و تعامل سازنده هستند و احتمالاً دست به داوطلب شدنشون هم خوبه :)

سؤال ۲: مخاطبان بدنبال توسعه مهارت های شخصی و شغلی شون، پیشرفت و موفقیت در کسب و کار و زندگی هستند. قطعاً یکی از ویژگی های بارزشون اینه که عاشق یادگیری هستند و با ذهن باز با مطالبی که در دسترسشون قرار می گیره برخورد می کنند. کسانی که کاملاً آگاهانه و خود خواسته اینجا حضور دارند و طبیعتاً حوصله و وقت و انرژی لازم رو هم برای یادگیری و رسیدن به هدفشون (پیشرفت و موفقیت) صرف می کنند.

سؤال ۳: شاید مهم ترین دغدغه مخاطبان در اینجا، بالا بردن کیفیت زندگی شون هست چه در زندگی شغلی چه در زندگی شخصی. شاید درگیری های ذهنیشون هم این باشه که چطوری می تونند انسان تر، موفق تر، سالم تر، شادتر و آرام تر زندگی کنند؟

سؤال ۴: من فکر می کنم موضوع این کتاب می تونه نور هرچند کم سویی رو توی ذهن مخاطب ایجاد کنه، اون رو آروم تر کنه، حس بهتری نسبت به زندگی و دنیا و انسان ها و موجودات دیگر در اون ایجاد کنه و اون رو شادتر کنه (همینطور که برای من این ارمغان رو داشته). چون جنس این کتاب، راهکار و اقدام هست بنظرم می تونه تأثیرگذار باشه.

سؤال ۵: من از مخاطبین عزیزم می خوام که در مدت ارائه من، سعی کنن توجه شون رو روی موضوع متمرکز کنند و با ذهنی آرام به مطالب گوش بدن و در پایان، تصمیم بگیرن که این رفتار مثبت سودمندی که کل ارائه روی اون متمرکز بوده رو بتدریج در خودشون ایجاد کنن (در واقع دوست دارم طوری مطالب رو بیان کنم که اونقدر تأثیر بگذاره که مخاطبین تصمیم بگیرن اون کتاب رو بخرن و با دقت و جزئیات بیشتر بخونن و تمرین هاش رو انجام بدن).

سؤال ۶: شاید مخاطبان در مرحله اول در برابر اینکه ایجاد یک رفتار کوچک، می تونه تأثیرات تا این حد قابل توجهی رو در زندگیشون ایجاد کنه، مقاومت کنند و اونو خیلی جدی نگیرن.

 

برخی از سوالهای متداول درباره متمم (روی هر سوال کلیک کنید)

متمم چیست و چه می‌کند؟ (+ دانلود فایل PDF معرفی متمم)
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟