Menu
نویسنده مطلب : امیر حسین بابایی

مطلب مورد بحث:

منظور از سبد مهارت چیست؟


برای من این فرایند حذف  به یکسال قبل برمیگرده. فکر می کنم که  با توجه به توضیحی که متمم درباره سبد مهارت ها گفت کار درستی کردم  و از این بابت خوشحالم.مختصری از این داستان این حذف رو اینجا مینویسم

من با ورودم به دانشگاه تازه فهمیدم که علی رغم اینکه دانشگاهی که توشم اسم و رسمی واسه خودش داره، ولی چیز دیگه ای نداره و این شد که ۳ ترم پشت سر هم با شرایط وحشتناک درسی گذشت و این موضوع روی  عزت نفسم هم تاثیر مخرب داشت می ذاشت و کم کم داشت باورم می شد که واقعا من سطحم پایینه .( جوری که اساتید و بقیه دانشجو ها و …. با ادم برخورد می کنن اینو به ادم تلقین می کرد)

به خاطر همین  سه ترم بعدی رو نهایت تلاشم رو کردم و کلی تایم گذاشتم تا تونستم خودمو بالا بکشم و  همینم شد و به خودم ثابت کردم  من می تونم و تونستم.

اما بعد ترم شیشم بود که کمی به خودم اومدم و دیدم که تهش که چی، یه مدرک قراره بگیری که به هیچ دردی نمیخوره ( به قول متمم فقط دانش نه مهارت) که اونم بعد یه سال راکد موندن همش رسوب می کنه و فراموش میشه

به خاطر همین بعد کلی فکر تصمیم گرفتم این روال رو ادامه ندم و زمانم رو صرف بازی کردن توی یه زمین دیگه کنم . و امروز بعد یه سال کلی خوشحالم که این تصمیم رو گرفتم .

البته باید بگم که انصراف ندادم چون اگه اینکارو می کردم الان درگیر یه موضوع بدتر مثل خدمت سربازی بودم  به خاطر همین سعی کردم با کمترین تلاش ممکن و زمان ممکن و استاندارد های ممکن این یک سال بگذره .

ولی به جاش  یک سال برای مهارت و کاری که دوست داشتم تلاش کردم و لذتم بردم.