Menu
نویسنده مطلب : شهاب والی زاده

مطلب مورد بحث:

فایل صوتی درباره مهارت یادگیری کریستالی - ماجرای دروغ و فریب


سلام دوستان من

جواب تمرین:

موضوع یادگیری کریستالی من یادگیری مهارت برنامه نویسی یک میکروکنترلر بوده.

داستان از اونجا شروع شد که به خاطر علاقه ای که داشتم اول دوران کارشناسی، با خریدن حداقل سخت افزار مورد نیازم و با کمک سایتهای اینترنتی به سختی تونستم با حداقل هایی برای راه اندازی یک سیستم میکروکنترلری، آشنا بشم. اولهاش خیلی راضی بودم و فکر می کردم با راه انداختن یک LED و LCD دیگه هرچی لازمه رو یاد گرفتم.

اواخر دوران کارشناسی بود که با پسرخالم دوره هایی رو توی مجتمع فنی تهران برای همین میکروکنترلر شرکت کردیم. اونجا فهمیدم که وارد خیلی از بخشهای این قطعه نشدم تا حالا و چه کاربردهایی می تونه داشته باشه که بهش توجه نکردم. این دوره ها چیز زیادی به من یاد نداد اما یک چیز مهم رو فهمیدم و این بود که خیلی از بخشهای این سخت افزار رو بلد نیستم و چون توی این جور کلاسها تمرین و تکرار به اندازه کافی نیست اونجا هم خوب یاد نگرفتم.

توی روند شکل گیری این کریستال، حدود دو ماه آخر سال ۹۵ رو برای یادگیری کامل و اصولی این میکروکنترلر وقت گذاشتم و به روش خود آموزی خیلی کامل و دقیق اون رو یاد گرفتم و خیلی از ابهاماتم برطرف شد.

توی بخش آخر کریستال باید بگم که با انجام دادن تعدادی پروژه تسلط و یادگیری خیلی کامل تری پیدا کردم و تجربه هم به این کریستال تا حدودی اضافه شده.