Menu
نویسنده مطلب : سارا عشقی

مطلب مورد بحث:

در یک دقیقه به اسب تبدیل شوید


تصویر اول: سعی کنیم متعادل باشیم و از منطق و احساس مان هر دو استفاده کنیم، در این صورت روابط خوشایندتری را تجربه خواهیم کرد . همچنین تصمیمات و انتخابهای رضایتمندتری هم خواهیم داشت.
تصویر دوم : موضوع و صحنه های  انیمیشن وال-ای (Wall-E) برایم تداعی شد. به نظرم ارزش یکبار دیدن رو داره . توش امید هست با تمام شرایط و وضعیت زیست محیطی نامناسبی که بوجود اومده.
تصویر سوم : به نظر من لاک پشت داره سعی میکنه کمک کنه که انها خودشون و استعدادهاشون رو کشف کنن و اینکه اونها متفاوت هستند  و نیازی نیست همه یکدست باشند (متاسفانه سیستم اموزش و پرورش در ایران میخواد همه بچه ها رو یه جور تربیت کنه بدون در نظر گرفتن تفاوتها و استعدادهاشون)
تصویر چهارم : کمی تفسیرش سخته . ولی این حس رو بهم منتقل میکنه که حیوانات بسیار به ما نزدیک هستند و وجودشان برای  محیط زیست و بقای ما انسانها لازمه، ولی انسانها بدون توجه به این موضوع همچنان در پی شکار و از بین بردن نسل هایی از حیوانات هستند.
تصویر پنجم : شرایط اون فرد تداعی تعادل هست .خوب تعادل در چی ؟ در مطالعه ؟ به نظرم بیشتر شبیه دفتره تا کتاب. شاید منظورش اینه که در نوشتن و یا نقد کردن تعادل و عدالت رو رعایت کنیم.
تصویر ششم : خوب نعل برای اسب استفاده میشه و متاسفانه در دوران جدید و به دلیل تغییر کارکرد اسب ، انسانهایی حکم و کارکرد اسب را برای انسانهای دیگر دارند.
 
تصویر هفتم : وضعیت این دوران خانواده های ماست . پذیرایی با رمز وای فای پرطرفدارتر از چای و پذیراییهای دیگر است.