Menu
نویسنده مطلب : عرفان دریایی

مطلب مورد بحث:

پروژه پایانی درس استعدادیابی مقدماتی


سلام!

شاید برای بعضی عجیب باشه که یه ادم ۲۳ ساله بعد از کلی ماجراجویی و تجربه های مختلف یهو از خودش بپرسه جدی استعداد من چیه؟

این دقیقا داستانیه که برای من اتفاق افتاد و بعدش در گیر و دار این قضیه بود که با متمم دوست داشتنی اشنا شدم..

خوب بریم سر اصل مطلب .. من بعد از مطالعه ی دقیق مدل های اوکانر واقعا هیجان زده شدم!!

من تونستم خیلی زود لیسانس حقوق و با معدل خوب از یه دانشگاه خوب بگیرم اگر نسبتا با این رشته  و حجم و سنگینی مطالب درسی اشنا باشید میتونید به این نکته برسید که “خواندن سریع “و البته با درک مطلب بالا چقدر میتونه تایین کننده باشه و من شاید این و بسیاری دیگه از فعالیت های کوچک و بزرگ در این زمینه رو مدیون به همین توانایی هستم!

یا درمورد درک و حافظه رنگ ها برای مثال میدونم که خیلی راحت میتونیم رنگ لباس خودم یا اطرافیانم توی یک روز معمولی در گذشته رو به خاطر بیارم  و همچنین تفکیک بدم . امروز متوجه شدم که میتونم روی این استعدادم تمرکز بیشتری کنم یا حتی برای اینده حساب بیشتری روش باز کنم!

در کنار همه ی این ها این و میدونم که در درک اعداد و حافظه ی طراحی واقعا ضعیفم در توجیهش هم از وقتی یادم میاد دو تا چیز و نمیتونم فراموش کنم یک نمرات ضعیف در فیزیک و ریاضی بر خلاف سایر درس ها و دو گم شدن های وقت و بی وقت :)) حتی با نقشه هم اتفاق افتاده واسم..  الان این امر برام محرز شده که نباید سراغ مشاغل و فعالیت های مرتبط با اینها برم.

در اخر باید اضافه کنم که چقدر نیاز به تقویت استعداد در زمینه های سیلوگرام و استقرا باتوجه به شرایط حال حاظر و اهداف ایندم حس میکنم.

 

برخی از سوالهای متداول درباره متمم (روی هر سوال کلیک کنید)

متمم چیست و چه می‌کند؟ (+ دانلود فایل PDF معرفی متمم)
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟