Menu
نویسنده مطلب : محسن زنگویی

مطلب مورد بحث:

افزایش عزت نفس: هفته‌ی اول از برنامه پنج هفته‌ای


مراسم عقد پسر عموم بود. می‌دونستم که دی‌جی و خواننده نمی‌خواست بیاره. ازش پرسیدم برای گلچین آهنگ‌های مراسمت می‌خوای چیکار کنی؟ گفت: کسی نیست انتخاب کنه. اینجوری شد که من گفتم واست گلچین می‌کنم.

از مراسمات قبلی می‌دونستم که اعضای فامیلمون چه نوع آهنگ‌هایی رو مناسب می‌دونن. یعنی مراسماتی رو به یاد دارم که مدام می‌گفتن: آهنگ بعدی. آهنگ بعدی. این خوب نیست.

به خاطر همین سه لیست ایجاد کردم. یکی برای لحظه‌ی ورود عروس و داماد، یکی برای زمانی که قصد دارند برقصند و دیگری برای زمان پذیرایی و زمانی که مهمان‌ها دور هم نشستن و گل میگن و گل می‌شنون. البته یه لیست احتیاطی هم گذاشتم واسه زمانیکه که اگر بخوان همگی با هم رقص خاصی رو انجام بدن، آهنگ داشته باشیم.

برای گلچین کردن این آهنگ‌ها خیلی وقت گذاشتم. کلی آهنگ گوش کردم و از دوستام هم کمک گرفتم. طوری که خواهرم گفت: بسه دیگه. خودشون برای کل مراسم اینقدر وقت نذاشتن! اما من تلاش کردم وظیفه‌ای رو که به عهده گرفته‌ام به خوبی انجام بدم.

بعد از مراسم با اینکه بازخورد مستقیمی در مورد آهنگ‌های انتخابی نگرفتم. اما با توجه به اینکه گله و شکایتی هم نشنیدم، نظرم اینه که آهنگ‌ها مناسب بودن و باعث شدم که مراسم کیفیت مناسبی داشته باشه.

در مجموع از کاری که انجام دادم راضی‌ام و از زمانی که صرفش کردم پشیمان نیستم و حس خوب و خوشی دارم.