Menu
نویسنده مطلب : سحر یزدانی

مطلب مورد بحث:

تعریف سبک زندگی چیست؟


در مورد سوال اول:

استفاده از تلویزیون… فکر میکنم الان تلویزیون در دسترس همگان باشه ولی موضوع جایگاه اون در زندگیه، اینکه برنامه های مشاهده شده چی هستند و یا اینکه چه مدت از زمان زندگی یک فرد به تماشای تلویزیون میگذره.

کتابها… اول مردد بودم جز سوال دوم بیارمش اما بعد به شخصه ندیدم خانواده ای که “اصلا” کتاب جز سبد خریدش نباشه .حداقل امروزه برای کتابهای کمک درسی هم که شده جایی رو براش در نظر میگیرند .  برای همین کتاب رو یک شاخصه میدونم اینکه یک ادم چه کتابی رو انتخاب کنه. اولویت و ارزش اون فرد وقتی باید از بین تعدادی کتابی یکی رو انتخاب کنه یا اینکه در کتابخانه اش کدوم کتابها در دسترس تر و کدوم غیر دسترس است. یا کتابی و یا بهتر بگم “مطلبی ” که شبها قبل از خواب چند دقیقه ای رو صرف مطالعه اش  میکنه.

استفاده از سیستم های خودپرداز … رعایت نوبت، رعایت حریم شخصی فرد در حال استفاده ، صبر و شکیبایی وقتی یک نفر کارش به طول می انجامد .

نحوه ی برخورد با زباله ها . یه بار دیدم یک نفر وقتی ته مانده ی خوراکش رو انداخت بین درختا گفت:”تبدیل به گیاخاک میشه” و دیده ام آدمهایی که تا رسیدن به یک سطل زباله که  حتی اگر دور هم بوده صبور بودن و البته ! ادمهایی با حوصله که خودشون رو “ملزم”  به تفکیک زباله ها میدونند .

سوال دوم:

مراجعه به مشاور؛ هنوز در خانواده ها “چندان” پذیرفته نیست خیلی خودمونی بخوام بگم  خیلی دیدم که وقتی میشنون  “یه جوریشون میشه” . قشر محدودی هستند که پذیرفته اند .

رفتن به تئاتر ، جدای از اینکه در شهرستان ها محدود هست ولی همه نوع قشری  باهاش ارتباط برقرار نمیکنند .
ورزشی مثل اسب سواری هم بین همه معمول نیست

 

برخی از سوالهای متداول درباره متمم (روی هر سوال کلیک کنید)

متمم چیست و چه می‌کند؟ (+ دانلود فایل PDF معرفی متمم)
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟