Menu
نویسنده مطلب : میلاد کا

مطلب مورد بحث:

عکس‌های مربوط به سمینار رفتارشناسی در کسب و کار


سلام 

قبل از هر چیز باید بگم از تلاش و سرعت عمل شما در اشتراک گذاری عکس ها با دوستان متممی بسیار ممنونم. 
بدون اغراق نوزدهم شهریور ماه ٩۴ بهترین شب زندگی من بود و به شدت از مجموعه ی اتفاقات اون روز لذت بردم. 
من اولین بار بود این مسیر رو طی می کردم و از لحظات خوبی که در مسیر سمینار طی کردم فیلم گرفتم و حالا هر وقت که دلم برای اون حال و هوا تنگ میشه این فیلم ها و کلیپ های کوتاه رو نگاه می کنم. 
جا داره همین جا از خانم قلی پور که بنده خیلی بهشون زحمت دادم و لطف کردن من رو برای رسیدن به موقع به سمینار راهنمایی کردن تشکر کنم و همچنین لطف و محبتی که به بنده در سمینار داشتند. 
البته الان یادم افتاد که باید از خانم تاجدینی هم تشکر ویژه ای داشته باشم که با رفتار صمیمی و مهربان خودشون احساس بسیار خوبی رو در من ایجاد کردند. 
 
لحظه لحظه ی سمینار برای من خاطره و اتفاق خوب بود و دقت به رفتارهای استاد و دوستان عزیزی که در سمینار بودند کلاس درسی بود که نمیشد ساده و بی توجه از کنارش گذشت و البته دیدن استاد از نزدیک هم اتفاق ویژه و خاصی بود که شب خوب زندگی من رو تکمیل کرد.  
 
من تعدادی از دوستان عزیز رو می شناختم، هم از طریق دیدن عکس های عزیزان در صفحه ی حامیان متمم و هم از طریق بنرهایی که کاربران و شاگردهای خوب متمم رو به نمایش گذاشته بود، اما با این فرض که این عزیزان نسبت به من شناختی ندارند مزاحمشون نشدم هرچند که از دیدنشون لذت بردم. 

ممنونم که این فرصت رو فراهم کردید که در کنار شما عزیزان باشم و البته وظیفه ی خودم میدونم از دقت نظر عکاسان عزیز و زحمتکش مراسم هم کمال تشکر رو داشته باشم.

بهترین آرزوها