Menu
نویسنده مطلب : پویا مظاهری

مطلب مورد بحث:

چرا مردم محصول شما را می‌خرند؟ مدل FAB یا ویژگی/مزیت/منفعت


فروش پروژکتور های نورپردازی به واحد های تجاری:

ویژگی ها: محصولات شرکت ما بر پایه ی تکنولوژی ال ای دی است. طراحی آن بسیار پایدار است و در برابر نورخورشید آب و گرد و غبار مقاوم است. انواع مختلف طیف رنگی را میتوانیم بسازیم.

مزایا: به دلیل استفاده از تکنولوژی ال ای دی و طراحی مدارات الکترونیکی مناسب، مصرف آن در مقایسه با پروژکتور های متال هالید بسیار پایین تر است که این مورد را میتوانید در هزینه ی مصرفی ببینید.همچنین به دلیل طراحی دانش بنیان آن، نهایتا طول عمر آن در مقایسه با پروژکتور های متال هالید ۴ برابر و در مقایسه با پروژکتور های شرکت های رقیب، بین ۱ تا یک و نیم برابر می باشد و تجربه ی ما نشان داده کمتر از آن ها به تعمیرات و نگه داری احتیاج پیدا می کند.

منافع: هنگام عبور جمعیت بیشتر نگاه ها برای لحظه ای هم که شده به پاساژ شما می افتد! و در دید قرار میگیرید. به دلیل اینکه استفاده از این تکنولوژی برای این کاربری جدید است، شما نسبت به پاساژ ها و واحد های تجاری آن خیابان شاخص میشوید و توجهات از آنها به شما معطوف می گردد. ما قادریم که نور با هر رنگی که بخواهید را تولید کنیم. به دلیل مصرف برق کم و طول عمر بسیار بالا تر از هزینه ی شما بسته به حجم پروژه بین یک سال و نیم تا سه سال در اختلاف هزینه ی برق مصرفی با پروژکتور های رایج بازار، جبران می گردد!!

 
برخی از سوالهای متداول درباره متمم
متمم چیست و چه می‌کند؟ (+ دانلود فایل PDF معرفی متمم)
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟