Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Menu

دوره آموزش برندسازی شخصی

برندسازی شخصی

چرا برندسازی شخصی؟

از زمانی که تام پیترز می‌گفت «هر انسان باید خودش را مانند یک شرکت اداره کند» بیش از دو دهه گذشته است.

گسترش شبکه‌های اجتماعی، رقابتی شدن فضای کسب‌و‌کار، رونق فعالیت‌های دانش‌محور، رواج یافتن سبک فریلنسری و کارهای پروژه‌ای و شکل‌گیری آن‌چه اقتصاد شهرت نامیده می‌شود، باعث شده که بسیاری از ما برای متمایز شدن نسبت به دیگران نیازمند برندسازی شخصی باشیم.

بخش‌های کوتاهی از دوره آموزشی برندسازی شخصی

اگر علاقه‌مند باشید می‌توانید چند بخش کوتاه از بحث برندسازی شخصی را بشنوید. آن‌چه می‌شنوید جمله‌های کوتاهی هستند که از مقدمه، تعریف هویت برند و ارتباطات برند انتخاب شده‌اند:

لینک دانلود این قطعه‌ی منتخب

محتوای دوره‌ی آموزشی پرسونال برندینگ

دوره‌ی آموزشی پرسونال برند مجموعاً بیش از پنج ساعت فایل صوتی (حدود ۳۱۵ دقیقه) با صدای محمدرضا شعبانعلی است که در آن به جنبه‌های مختلف برندسازی شخصی پرداخته می‌شود.

آغاز بحث با مقدمه و تعریف برندسازی شخصی است و در ادامه به موضوعاتی مانند شناخت خود، شناخت محیط و بازار، روش برقراری ارتباط با مخاطبان، حفظ و نگهداری برند و نحوه‌‌ی مواجهه با رقبا پرداخته می‌شود.

ردیفموضوع زمان تقریبی
۱بخش اول - مقدمه و معرفی بحث بیست و یک دقیقه
۲بخش دوم - منابع و مآخذ مورد استفادهیازده دقیقه
۳بخش سوم - تعریف برندسازی شخصینوزده دقیقه
۴بخش چهارم - آیا برندسازی شخصی برای شما لازم است؟بیست و پنج دقیقه
۵بخش پنجم - شناخت خود به عنوان اولین گامچهل و هفت دقیقه
۶بخش ششم - شناخت محیط و بازارسی دقیقه
۷بخش هفتم - طراحی هویت برند شخصیبیست و سه دقیقه
۸بخش هشتم - ارتباطات برند شخصیسی و یک دقیقه
۹بخش نهم - حفظ و نگهداری برند شخصیچهل و یک دقیقه
۱۰بخش دهم - مجموعه‌ای از نکات درباره برندسازی شخصیپنجاه و پنج دقیقه
۱۱بخش یازدهم - جمع‌بندینه دقیقه

این دوره آموزشی برای چه کسانی مفید است؟

اگر کسب‌‌وکاری دارید که موفقیت در آن مستلزم این است که نام‌تان شناخته‌شده باشد و برندی معتبر داشته باشید، اگر حوزه‌ی شما رقابتی است و افراد بسیاری در آن مشغول هستند، و نیز اگر در شبکه‌های اجتماعی فعالیت گسترده دارید و علاقه‌مند هستید این فعالیت‌ها هدفمند و اثربخش باشند،‌ احتمالاً این دوره‌ی آموزشی می‌تواند برای شما مفید باشد.

مدیران،‌ معلمان، بلاگرها، وکلا، پزشکان، نویسندگان و تولیدکنندگان محتوا از جمله افرادی هستند که به عنوان مخاطب این دوره آموزشی در نظر گرفته شده‌اند.

اگر دغدغه‌ توسعه و تقویت برند خود را ندارید، این مجموعه می‌تواند به شما در تحلیل فعالیت دیگران کمک کند.

خرید دوره آموزشی برندسازی شخصی

برای دوره آموزشی برندسازی شخصی قیمت ۲۸۰ هزارتومان در نظر گرفته شده است که با کلیک بر روی دکمه‌ی زیر می‌توانید آن را پرداخت کرده و فایل‌های صوتی را دریافت کنید.

توضیح: بسته به ترافیک سرورها، معمولاً چند دقیقه بعد از خرید این دوره آموزشی، لینک دانلود فایل‌ها برایتان نمایش داده شده و هم‌زمان در قالب mp3 برایتان ایمیل خواهد شد (ممکن است به علت تعدد لینک‌ها، ایمیل متمم اسپم شود. بنابراین شاخه‌ی junk یا spam را چک کنید).

پیشنهاد ما این است که بلافاصله فایل‌ها را دانلود کرده و روی گوشی یا لپ‌تاپ خود ذخیره کنید. اما اگر این کار را نکردید و ایمیل هم دریافت نشد به آدرس trust at motamem.org ایمیل بزنید تا همکاران ما این مسئله را پیگیری کنند.

حرفه‌ای‌گری در محیط کار

در دورانی که انسانها روی کاغذ و بر اساس مجوزها و گواهینامه ها و تاییدیه ها، بیش از هر زمان دیگری شبیه یکدیگرند، اثربخش ترین ابزار متمایز شدن و متمایز ماندن، حرفه ای گری است.

حرفه‌ای‌گری می‌تواند به افزایش درآمد، پیشرفت شغلی پایدار و افزایش رضایت شغلی ما کمک کند.

مدیریت و اقتصاد توجه

اگر بخواهیم یک عنوان برای دوره‌ای که در آن زندگی می‌کنیم انتخاب کنیم، شاید عصر پریشان‌فکری یا Age of Distraction عنوان مناسبی باشد.
به سختی می‌توانیم دقایقی را برای خودمان خلوت کنیم، بی آنکه صدای زنگ تلفن یا پیامک موبایل یا یک ایمیل، تمرکز ذهنی ما را به هم بزند.

اتیکت

اتیکت، مجموعه آداب و اصول و قواعدی است که کمک می‌کند در محیط کار و زندگی، در مذاکره و نمایشگاه،‌ در مهمانی‌ها و میزبانی‌ها، تصویری مثبت از خود برای دیگران بسازیم.

هم‌چنین کمک کنیم که حضور ما، تاثیری مثبت بر فضای جمع داشته باشد.

روانشناسی رقابت

رقابت از زندگی امروزی جدا نمی‌شود.

حتی معلم‌های مدرسه هم که مهربانانه به ما می‌گفتند هر کدام را با گذشته‌مان می‌سنجند، نهایتاً ما را برای کنکور آماده می‌کردند و می‌کنند که در آن هیچکس با گذشته اش سنجیده نمی‌شود.

این مسئله در محیط کار و جنبه های مختلف زندگی هم وجود دارد.

گفتگوهای دشوار

گفتگوهای دشوار یکی از انواع مذاکره و شاید مهم‌ترین نوع مذاکره هستند.

گفتگوهای دشوار، یک تفاوت مهم دارند:

در مذاکره عموماً می‌دانید که در انتها چه می‌خواهید. اما در گفتگوهای دشوار، ممکن است هیچ یک از دو طرف، واقعاً ندانند که به کدام سو می‌روند.

۶۰ نکته در مذاکره

مجموعه شصت فایل صوتی آموزشی درباره مذاکره که مجموعا حدود ۲۸۵ دقیقه است و نکات کاربردی مذاکره را به ترتیب از ساده تا حرفه‌ای و تخصصی در اختیار شما قرار می‌دهد.

برنامه ریزی در مذاکره، رفتارهای کلیشه‌‌ای، پیام‌های غیرکلامی و اعتمادسازی در مذاکره از جمله موضوعاتی هستند که در این فایل صوتی مطرح شده‌اند.

پیشنهاد عضویت در متمم

شما با عضویت ویژه در متمم، می‌توانید به درس‌ها و آموزش‌های بسیاری از جمله موضوعات زیر دسترسی کامل داشته باشید:

  فهرست درس‌های متمم

موضوعات زیر، برخی از درس‌هایی هستند که در متمم آموزش داده می‌شوند:

  دوره MBA (یادگیری منظم درس‌ها)

  استراتژی | کارآفرینی | مدل کسب و کار | برندسازی

  فنون مذاکره | مهارت ارتباطی | هوش هیجانی |تسلط کلامی

  توسعه فردی | مهارت یادگیری | تصمیم گیری | تفکر سیستمی

  کوچینگ | مشاوره مدیریت | کار تیمی | کاریزما

  عزت نفس | زندگی شاد | خودشناسی | شخصیت شناسی

  مدیریت بازاریابی | دیجیتال مارکتینگ | سئو | ایمیل مارکتینگ

اگر با فضای متمم آشنا نیستید و دوست دارید درباره‌ی متمم بیشتر بدانید، می‌توانید نظرات دوستان متممی را درباره‌ی متمم بخوانید و ببینید متمم برایتان مناسب است یا نه. این افراد کسانی هستند که برای مدت طولانی با متمم همراه بوده و آن را به خوبی می‌شناسند:

نقطه شروع

بعید است بتوانیم کسی را پیدا کنیم که با برنامه ریزی مخالف باشد.از سوی دیگر به سختی میتوانیم کسانی را پیدا کنیم که واقعا اهل برنامه ریزی است و از آن سخت تر کسانی که برنامه ریزی به رشد و موفقیتشان کمک کرده باشد.

به نظر میرسد جدای از تکنیک ها و اصول رایج ،باید ذهن ما برای برنامه ریزی واقعی آموزش ببیند.

      شما تاکنون در این بحث مشارکت نداشته‌اید.  

     برخی از دوستان متممی که به این درس علاقه مندند:    محمد امین روان ، هادی خضرپور ، خاطره صفرپور ، محسن مشرقی ، سارا بهنام

 

برخی از سوالهای متداول درباره متمم (روی هر سوال کلیک کنید)

متمم چیست و چه می‌کند؟ (+ دانلود فایل PDF معرفی متمم)
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟

۱۷ نظر برای دوره آموزش برندسازی شخصی

  پرطرفدارترین دیدگاه به انتخاب متممی‌ها در این بحث

  نویسنده‌ی دیدگاه : علی اسماعیلی مقدم

  مثل همیشه عالی، منظم، طبقه بندی شده و با رفرنس.

  واقعا متمم دانشگاست، چرا که مهمترین کارکرد دانشگاه به نظر من این نیست که صفر تا صد مطالب رو آموزش بده و خروجی متخصص و بی نقصی داشته باشه، بلکه دانشگاه باید چراغ هایی رو در ذهن دانشجویان روشن کنه و مسیری رو ترسیم کنه برای اینکه اگر ابتدای این مسیر دانشجو رو جذب کرد ادامه بده و خودش بقیه‌شو طی کنه.

  از این جهت متمم برای من دانشگاست که مثلا من همیشه علاقه داشتم به برندینگ و مخصوصا پرسونال برندینگ و با اینکه پزشک هستم حتی شغل آینده‌ام رو هم در همین حوزه میبینم اما همیشه پراکنده مطالعه کردم و دیتاهایی که دریافت می‌کردم غیرمنظم بوده، با گوش دادن این مجموعه انگار ابتدای مسیر برام روشن شده و حالا بدون ابهام وارد مطالعه جدی این حوزه میشم.

   

   
  تمرین‌ها و نظرات ثبت شده روی این درس صرفاً برای اعضای متمم نمایش داده می‌شود.
  .