Menu


یادگیری زبان انگلیسی- فعل ۳۷: Fund


یادگیری زبان انگلیسی برای مدیران

در بحث یادگیری زبان انگلیسی، فهرستی از نود فعل پرکاربرد انگلیسی برای مدیران را معرفی کردیم و قرار شد به تدریج، به هر یک از آنها بپردازیم. مفهوم فعل Fund  و واژه‌های هم‌خانواده با آن حول و حوش «پول و سرمایه» متمرکز است. اما پول و سرمایه‌ای که برای یک هدف مشخص در نظر گرفته شده یا تامین شده است. در اینجا به صورت دقیق‌تر، به بررسی مثالهای مختلفی از کاربرد این کلمه و همینطور برخی معانی اصطلاحی آن می‌پردازیم:

  Fund

نمایش کامل این مطلب برای کاربران آزاد متمم انجام می‌شود. ثبت نام به عنوان کاربر آزاد متمم، سریع و رایگان است و کافی است برای خودتان نام کاربری و رمز عبور تعریف کنید:

ثبت نام   نمونه درسهای کاربر‌‌آزاد

عموماً کلمه‌ای که قبل از Fund به کار می‌رود، کارکرد و هدف از اختصاص آن بودجه و سرمایه و صندوق و پول و … را مشخص می‌کند. به عنوان مثال واژه‌ی Stable به معنای پایدار و باثبات را در نظر بگیرید. بسیاری از کشورهایی که منابع زیرزمینی مانند نفت دارند و در مقاطعی درآمد آنها به صورت ناگهانی زیاد می‌شود، صندوق‌هایی دارند که پول را در آن نگه می‌دارند تا به صورت ناگهانی وارد اقتصاد نشود. نام عمومی این صندوق‌ها Stabilizing Fund است. پول و بودجه‌ای که با هدف حفظ ثبات، کنار گذاشته می‌شود.

 
 

ترتیبی که گروه متمم برای خواندن مطالب سری یادگیری زبان انگلیسی به شما پیشنهاد میکند:

قوانین کامنت گذاری/ ارسال نظرات غیر مرتبط با این مطلب

3 نکته برای یادگیری زبان انگلیسی- فعل ۳۷: Fund

     
    دوست گرامی مشاهده دیدگاههای مربوط به این درس، صرفا برای کاربران متمم امکانپذیر میباشد.
    .