Menu


کندی از کجاست؟ از سایت من یا اینترنت شما؟


ارزیابی سرعت لود شدن سایتها - متمم - محل توسعه مهارتهای من

آیا برای شما هم پیش آمده است که یک سایت خاص روی کامپیوتر شما باز نشود و یا کند باز شود و زمانی که پیگیری می‌کنید به شما بگویند که: «مشکل از اینترنت شماست»؟ آیا برای شما هم پیش آمده که برای سایت خود از یک سرویس میزبانی ایرانی یا خارجی استفاده کنید و کاربران، از سرعت و عملکرد سایت گله داشته باشند، اما میزبان بگوید که این مشکلات به اینترنت آنها برمی‌گردد؟ آیا شده است که یک وب‌سایت داشته باشید و علاقمند باشید که بدانید در طول روز و هفته، وب‌سایت شما برای چه مدتی از دسترس کاربران خارج می‌شود یا به اصطلاح، Uptime آن چقدر است (چند درصد زمان‌ها سایت فعال است)؟ آیا با این مشکل مواجه شده‌اید که سایت شما کند باشد و زمانی که به طراح وب خود شکایت می‌کنید،‌ بگوید طراحی من عالی است و مشکل از اینترنت یا هاست یا … است؟

ابزارهای مختلفی برای پاسخگویی به این سوالات وجود دارد که در اینجا به یکی از معتبرترین آنها – که توسط شرکت‌های گوگل و اینستاگرام و میل چیمپ توییتر و … استفاده می‌شود، می‌پردازیم:

دوست عزیز دسترسی کامل به مطالب مربوط به این بخش ، از طریق ثبت نام به عنوان کاربرویژه امکانپذیر هست

  
  

ترتیبی که گروه متمم برای خواندن مطالب سری SEO چیست به شما پیشنهاد میکند:

سری مطالب حوزه SEO چیست

قوانین کامنت گذاری/ ارسال نظرات غیر مرتبط با این مطلب

16 نکته برای کندی از کجاست؟ از سایت من یا اینترنت شما؟

  پرطرفدارترین دیدگاه به انتخاب متممی‌ها در این بحث

  نویسنده‌ی دیدگاه : حمید طهماسبی

  به جای استفاده از سایت pingdom که هزار جور ناز و ادا داره از سایت gtmetrix استفاده کنید هم تحریم نیستیم هم اطلاعاتش خیلی کامل تر هست. هردو رنک شان در یک حد است

   
  دوست گرامی مشاهده تمرینهای مربوط به این درس، صرفا برای کاربران متمم امکانپذیر میباشد.
  .