Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Menu

فایل‌های صوتی محمدرضا شعبانعلی | آموزش مذاکره

محمدرضا شعبانعلی فایل های صوتی بسیاری دارد که در سه بخش رادیو مذاکره، رادیو متمم و فایل های صوتی فروشگاه متمم ارائه شده‌اند. فایل‌های رادیو مذاکره و رادیو متمم رایگان هستند. اما فایل های صوتی فروشگاه متمم، با هدف تأمین بخشی از هزینه‌های متمم، فروخته می‌شوند.

شعبانعلی هم‌چنین چند سال قبل سمیناری با عنوان «پیام‌ها در مذاکره» برگزار کرد که اعضای ویژه متمم می‌توانند فایل های تصویری آن سمینار را هم مشاهده کرده یا دانلود کنند (سمینار محمدرضا شعبانعلی).

با ثبت نام به عنوان عضو ویژه به صدها درس در زمینهٔ مذاکره، زبان بدن، کاریزما، مهارتهای ارتباطی، فن بیان، هوش کلامی، هوش هیجانی، آموزش فروش، شخصیت شناسی و … دسترسی پیدا می‌کنید.

خرید اشتراک
درس‌ها تجربهٔ متممی‌ها

 

اتیکت در ارتباطات و مذاکره

فایل‌های صوتی آموزش اتیکت، شامل مجموعه آداب و اصول و قواعدی است که کمک می‌کند در محیط کار و زندگی، در فضای حقیقی و مجازی، در مذاکره و نمایشگاه،‌ در مهمانی‌ها و میزبانی‌ها، تصویری مثبت از خود برای دیگران بسازیم.

رادیو مذاکره

فایل‌های صوتی رادیو مذاکره، فایل‌های پراکنده‌ای هستند که به موضوعات مختلف در حوزه‌ی مذاکره پرداخته‌اند. رادیو مذاکره می‌تواند برای آموزش مبانی مذاکره مفید باشد. برخی از این فایل‌ها هم در قالب مصاحبه تهیه و تنظیم شده‌اند.

گفتگوهای دشوار

فایل‌های صوتی گفتگوهای دشوار، به مذاکره‌هایی می‌پردازند که موضوع آن‌ها پول و منافع مادی نیست. اختلافات خانوادگی، مشکلات داخل شرکت و سایر مذاکره‌هایی که بار احساسی سنگین دارند و به همین علت، مدیریت‌شان ساده نیست.

۶۰ نکته در مذاکره

مجموعه فایل‌های صوتی ۶۰ نکته در مذاکره، مجموعاً نزدیک به پنج ساعت فایل صوتی آموزشی محمدرضا شعبانعلی هستند که هر کدام در قالب یک فایل صوتی سه تا پنج دقیقه‌ای تنظیم و تولید شده‌اند.