Menu

عضویت در سایت متمم

 

کاربر آزاد طرح متمم یعنی چه؟

کاربر آزاد، در طرح متمم، به کسانی گفته می‌شود که بالاتر از سطح یک بازدیدکننده‌ی عادی و گذری هستند. در نگاه ما، آنها برای گذران وقت وارد فضای وب نمی‌شوند و به صورت منظم و هدفمند از این فضا استفاده می‌کنند. طرح متمم، تمام برنامه خود را بر آموزش کسانی متمرکز کرده که یادگیری برای آنها یک تفریح نیست. بلکه بخشی از استراتژی توسعه مهارتهای فردی آنهاست. همان دلیلی که برای انتخاب نام این سایت مورد توجه بوده: متمم به عنوان مخفف «محل توسعه مهارتهای من»

کاربر آزاد متمم شدن،‌ برای من چه هزینه‌ها و دردسرهایی دارد؟

اگر به طور خاص، منظور شما هزینه‌ی مادی باشد، کاربران آزاد متمم، هیچ هزینه‌ای به متمم پرداخت نمی‌کنند. اما فرض ما بر این است که کسی که کاربر آزاد متمم می‌شود، روزانه حداقل ده دقیقه برای مطالعه و تمرین و توسعه مهارت‌های خود در متمم وقت می‌گذارد. در غیر این صورت، پیشنهاد ما این است که کاربر آزاد متمم نشوید. پس ثبت نام در متمم، هزینه‌ی زمانی دارد. ما هر شنبه صبح، ایمیلی برای کاربران آزاد می‌فرستیم و مطالبی که در طول هفته برای آنها منتشر شده است را با آنها مرور می‌کنیم. به نظر خودمان این دردسر و هزینه نیست و یک سرویس آموزشی است. اما به هر حال، طبق اصول حرفه‌ای ارسال ایمیل، در هر لحظه که کاربران اراده کنند با یک کلیک می‌توانند دریافت آن را متوقف کنند. که البته تا به حال ما چنین تصمیمی را به ندرت مشاهده کرده‌ایم.

کاربر آزاد متمم شدن،‌ برای من چه منافعی دارد؟

طبیعتاً اولین مزیت، امکان دسترسی کامل به مطالبی است که برای کاربران آزاد در نظر گرفته شده است.

مزیت دیگر، امکان انجام تمرین‌ها و پاسخ‌گویی به آنهاست. ما در برخی سری‌های آموزشی تمرین‌هایی مطرح می‌کنیم که فقط کاربران ثبت شده متمم، می‌توانند به آنها پاسخ بدهند. تمرین‌ها ارزیابی میشوند و نتیجه آنها پس از مدت زمان مشخصی در سابقه کاربران ثبت می‌گردد.

در حال حاضر، کاربران آزاد، می‌توانند به مطالعه و انجام تمرین‌های مربوط به سری‌های مختلفی از جمله مذاکره، یادگیری، تا بیست و دو سالگی، ارتباطات و زبان زندگی و تفکر سیستمی بپردازند.رمز عبورم را فراموش کرده ام