Menu
راهنمای خرید و خواندن کتاب

در انتخاب یک کتاب به چه نکاتی دقت کنیم و کتاب را چگونه بخوانیم تا اثربخشی بیشتری داشته باشد؟
دیدار از پشت دیوار (گفتگو درباره کارتون)


چند وقت یک‌بار، تعدادی کارتون با عنوان گفتگو درباره کارتون انتخاب می‌کنیم تا به بهانه‌ی آنها، دور هم بنشینیم و صحبت کنیم.

کارتون‌های این بار هم درباره‌ی حوزه‌های متفاوتی انتخاب شده‌اند: از تکنولوژی تا الگوهای تصمیم گیری و رفتارهای فردی و اجتماعی.

امیدواریم این کارتون‌ها بهانه‌ای شود تا بحث‌ها و تداعی‌ها و توضیحات خودتان را در حوزه‌های مختلف، با سایر دوستان متممی به اشتراک بگذارید و البته، بسیار خوشحالمان می‌کنید اگر حداقل در مورد یکی از کارتون‌ها، در حد یک یا چند جمله شرح بنویسید. شرحی که احساس می‌کنید می‌تواند با استفاده از این تصویر‌سازی‌ها، بهتر و شفاف‌تر به مخاطب منتقل شود.

cartoon-b4

دوست عزیز دسترسی کامل به مطالب مربوط به این بخش ، از طریق ثبت نام به عنوان کاربرویژه امکانپذیر هست

سایر مطالبی که با موضوع گفتگو درباره کارتون منتشر شده‌اند:

      شما تاکنون در این بحث مشارکت نداشته‌اید.  

     برخی از دوستان متممی که به این درس علاقه مندند:    مانا اسفندی ، شهرزاد شفائیان ، مصطفی منبری اسکویی ، میعاد نبی زاده ، م وحیدنیا

قوانین کامنت گذاری در متمم

75 نکته برای دیدار از پشت دیوار (گفتگو درباره کارتون)

  پرطرفدارترین دیدگاه به انتخاب متممی‌ها در این بحث

  نویسنده‌ی دیدگاه :

  کارتون ماه: به نظرم تفاوت نگاه پدر و پسر همانند تفاوت درک نسل قدیم و نسل جدید است. اینکه خیلی چیزهایی که آن‌ها در زمان خود تجربه کرده و آن را واقعیت محض می‌دانستند تنها تصویری از واقعیت بوده و جوان امروز بخاطر گسترش علم و تکنولوژی می‌تواند آن‌ها را به سادگی مشاهده کند.

  کارتون آخر، چکش: به نظرم حرص و ولع امروز ما به برقی‌ کردن و الکترونیکی کردن اشیا را نشان می‌دهد. قبلا کتاب بود Ebook را اختراع کردیم. پیچ گوشتی برقی، صندلی برقی، ساعت الکترونیکی، درب الکترونیک، شیر الکترونیک. ماگ برقی و الی آخر. X برقی. فقط چکش برقی مانده که اختراع نکردیم.

   
  دوست گرامی مشاهده تمرینهای مربوط به این درس، صرفا برای کاربران متمم امکانپذیر میباشد.
  .