Menu


برای تثبیت عادتهای خوب در زندگی روزانه از چه برنامه‌ای استفاده می‌کنید؟


ایجاد و تثبیت عادتهای خوب

عادتهای خوب متعددی وجود دارند که همه‌ی ما دوست داریم در برنامه روزانه‌ی زندگی خود بگنجانیم.

احتمالاً پای حرف هر کس بنشینید، مجموعه‌ای از عادتهای خوب را در ذهن دارد، که بارها آنها را آغاز کرده و در نهایت آنها را به فراموشی سپرده است.

شاید اپلیکیشن‌های موبایل، در اینجا بتوانند کمک خوبی باشند. چون به هر حال، موبایل یکی از وسایلی شده که به سختی از ما دور می‌شود و همراه و همدم خواب و بیداری بسیاری از ما شده است.

اما آیا در شرایطی که اکثر موبایل‌ها، به ابزارهای متعددی برای یادآوری فعالیت‌ها، فعال کردن آلارم‌های متفاوت در زمان‌های مختلف و یادداشت‌برداری و ایجاد چک‌لیست مجهز هستند، هنوز هم منطقی است که یک نرم افزار اختصاصی برای تثبیت عادتهای خوب جزو اپلیکیشن‌های فعال موبایل ما باشد؟

ما معتقدیم که اگر تثبیت عادتهای خوب، یکی از اولویت‌های جدی و مهم شماست، استفاده از اپلیکیشن‌هایی که اختصاصاً به این منظور طراحی شده‌اند، حتی اگر از لحاظ فنی مزیتی ایجاد نکند، می‌تواند از لحاظ ذهنی مفید و اثربخش باشد.

نمایش کامل این مطلب برای کاربران آزاد متمم انجام می‌شود. ثبت نام به عنوان کاربر آزاد متمم، سریع و رایگان است و کافی است برای خودتان نام کاربری و رمز عبور تعریف کنید:

ثبت نام   نمونه درسهای کاربر‌‌آزاد

اما طبیعتاً اهمیت انتخاب نرم‌افزار به اندازه‌ی اهمیت استفاده‌ی دائمی از آن نیست و ممکن است شما نرم‌افزارهای دیگری ببینید یا بشناسید که برایتان جذاب‌تر باشد و بتوانند شما را به خوبی نسبت به خودشان وفادار کنند.

خوشحال می‌شویم اگر نرم‌افزار دیگری برای سیستم‌عامل اندروید و نیز نرم‌افزارهایی برای سیستم عامل iOS می‌شناسید و استفاده می‌کنید، به دوستان دیگرتان هم معرفی کنید.

 

برخی از سوالهای متداول درباره متمم

متمم چیست و چه می‌کند؟
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟

ترتیبی که گروه متمم برای خواندن مطالب سری مدیریت زمان به شما پیشنهاد میکند:

سری مطالب حوزه مدیریت زمان

قوانین کامنت گذاری/ ارسال نظرات غیر مرتبط با این مطلب

35 نکته برای برای تثبیت عادتهای خوب در زندگی روزانه از چه برنامه‌ای استفاده می‌کنید؟

  پرطرفدارترین دیدگاه به انتخاب متممی‌ها در این بحث

  نویسنده‌ی دیدگاه : شهرزاد

  چه برنامه ی دوست داشتنی ای بود Loop. روی موبایلم نصبش کردم و از رابط کاربری و امکانات ساده و مختصر اما مفیدش، خیلی خوشم اومد. ممنون از متمم عزیز که به ما هم معرفیش کرد. فکر کنم حتماً ازش استفاده کنم.

  نرم افزار یا اپلیکیشنی که من خودم، مدت زیادیه و همیشه دارم ازش استفاده میکنم و در تثبیت عادت های خوب بهم کمک میکنه، Wunderlist هست. (فکر کنم قبلاً هم بهش اشاره کردم توی متمم)

  هم روی کامپیوترم دارم، هم روی موبایل و هم روی تبلت. یعنی شده یار همیشگی هر روزه ی کارها و برنامه های من. (البته در کنار وان نوت، که بیشتر روی دسکتاپ ازش استفاده می کنم.)

  امکانات دوست داشتنی و ساده ای داره مثل Reminder، اضافه کردن SubTask ها به هر Task. افزودن Note و فایل به هر Task و ...

  کلن حس می کنم کار کردن باهاش برام خیلی آرامشبخش و دوست داشتننیه. شاید هم من خیلی بهش عادت کردم.

  پی نوشت:

  (Wunderlist برای اندروید - Wunderlist  برای ios)

   
  دوست گرامی مشاهده تمرینهای مربوط به این درس، صرفا برای کاربران متمم امکانپذیر میباشد.
  .