Menu


نکات کلیدی در تبلیغات با ایمیل مارکتینگ چیست؟


ایمیل مارکتینگ و کمپین تبلیغاتی - متمم - محل توسعه مهارتهای من

همه ما می دانیم ایمیل مارکتینگ چیست اما وقتی بحث به کمپین های تبلیغاتی می رسد، گاهی اوقات نمی‌توانیم جایگاه و نقش مناسبی را برای ایمیل مارکتینگ در کمپین تعریف کنیم.

در طراحی کمپین تبلیغاتی قاعدتاً انواع بستر‌ها و رسانه‌های ممکن مورد توجه قرار گرفته و کوشش می‌شود از میان آنها ابزارهای اقتصادی‌تر انتخاب شده و مورد استفاده قرار گیرد. ایمیل مارکتینگ یکی از ابزارهای ارزشمندی است که در کمپین های تبلیغاتی در فضای مجازی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ایمیل مارکتینگ چیست؟

قبلاً در بحث ایمیل مارکتینگ یا هرزنامه های انبوه، درباره برخی از اشتباهاتی که در کمپین های تبلیغاتی بر پایه ایمیل مارکتینگ صورت میگیرد اشاره کردیم و اشاره کردیم که اشتباهات بسیاری در طراحی و اجرای کمپین های تبلیغاتی روی میدهد که در نهایت باعث میشود مدیران از میزان اثربخشی کمپین های تبلیغاتی خود راضی نباشند.

برای اینکه ایمیل مارکتینگ بتواند به موفقیت شما کمک کند، بهتر است عوامل زیر را در کمپین تبلیغاتی خود در نظر بگیرید:

دوست عزیز دسترسی کامل به مطالب مربوط به این بخش ، از طریق ثبت نام به عنوان کاربرویژه امکانپذیر هست

علاوه بر نکات فوق، به خاطر داشته باشید که اگر کمپین تبلیغاتی شما به صورت مجموعه‌ای از ایمیل‌های سریالی انجام می‌شود، بعد از هر ارسال، حتماً نتایج را تحلیل کنید و بر اساس آن، ایمیل‌های آینده خود را تنظیم یا اصلاح نمایید. تحلیل بازخوردهای هر مرحله از تبلیغ، از عوامل موثر در موفقیت یک کمپین تبلیغاتی است.

تمرین نکات کلیدی در تبلیغات با ایمیل مارکتینگ چیست تجربه های شما در طراحی کمپین تبلیغاتی با استفاده از ایمیل مارکتینگ چیست؟
      شما تاکنون در این بحث مشارکت نداشته‌اید.  

     برخی از دوستان متممی که به این درس علاقه مندند:    آیدین داریان ، احسان صلح چی ، وحید قاسمی ، محمدرضا شفیق ، مهدی فیروزی

ترتیبی که متمم برای خواندن مطالب سری ایمیل مارکتینگ به شما پیشنهاد می‌کند:

سری مطالب حوزه ایمیل مارکتینگ
 

برخی از سوالهای متداول درباره متمم (روی هر سوال کلیک کنید)

متمم چیست و چه می‌کند؟ (+ دانلود فایل PDF معرفی متمم)
چه درس‌هایی در متمم ارائه می‌شوند؟
هزینه ثبت‌نام در متمم چقدر است؟
آیا در متمم فایل‌های صوتی رایگان هم برای دانلود وجود دارد؟

قوانین کامنت گذاری در متمم

22 نکته برای نکات کلیدی در تبلیغات با ایمیل مارکتینگ چیست؟

  پرطرفدارترین دیدگاه به انتخاب متممی‌ها در این بحث

  نویسنده‌ی دیدگاه : شهرزاد

  ممنون. آنقدر كامل و جذاب و زيبا نوشتيد كه سخت ميشه نكته اي رو بهش اضافه كرد.
  فقط تجربه اي كه من در مورد بعضي سايتهاي خارجي كه با وارد كردن ايميل ثبت نام كردم و از طرف اونها ايميلهايي برام ارسال ميشه بگم و اون اينكه يك چيزي در بعضي از اونها به نظرم خيلي جالب بود و اون اينكه در بعضي از اونها وقتي ثبت نام ميكني، يك فايل خوب متني يا كتاب يا فايل صوتي جالب ( كه با همون روحياتت در علاقمنديت به اون سايت خاص، سازگاره) رو بعنوان جايزه ( كه خودشون بهش ميگن Bonus) بعنوان اولين روش ارتباطي خودشون برات ايميل ميكنن. و اينطور عنوان ميشه كه قيمتش فلان قدره ولي به عنوان جايزه ي ثبت نام به طور رايگان براي شما ارسال ميشه.
  اين حس خوبي به آدم ميده ...
  و ايميلهاي بعديشون رو با حس خوبي ميپذيري ...
  درضمن بايد بگم كه كلا نحوه ارسال و متن ايميل و ايده هاي قشنگي كه خود سايت شعبانعلي دات كام در ارسال ايميلها و متنها و ... دارن بنظرم خيلي خوب و دوست داشتنيه. و مطمئني كه هر بار از دريافت اون ايميل ميتوني مثل دفعات قبل لذت و بهره ببري.

   
  دوست گرامی مشاهده تمرینهای مربوط به این درس، صرفا برای کاربران متمم امکانپذیر میباشد.
  .