Menu


پاراگراف فارسی: محتوای دیگری برای دعوت به اندیشیدن


پاراگراف فارسی در طرح متمم - محل توسعه مهارتهای من

متمم، در نگاه گروهی که آن را مدیریت می‌کنند، «یک کارخانه تولید محتوا» است. مانند هر کارخانه دیگری، ورودی های زیادی دارد. فرایندهای زیادی و در نهایت محصولهای مختلف که در قالب سری‌های مختلف، تولید و عرضه می‌شوند.

هر کارخانه‌ای،‌ محصولات جانبی دارد. محصولاتی که شاید به صورت مستقیم، در میانه خروجی‌های کارخانه در نظر گرفته نشده‌اند. اما، به هر حال،‌ در لا به لای فرایند تولید، شکل می‌گیرند و باید به نوعی مدیریت شوند. کم نیستند کارخانه‌هایی که محصول جانبی یا  By-Product آنها حتی از محصولات اصلی آنها نیز ارزشمندتر است.

کارخانه تولید محتوای متمم هم، محصولات جانبی دارد. بخشی از این محصولات،‌ حاصل گفتگوی تیم متمم در خصوص بازخوردهای مخاطبان است. بخشی دیگر، نقل از یک کتاب ارزشمند که شاید به خودی خود، زیر هیچ یک از عنوان‌های متمم، جا نمی‌گیرد. و قسمتی هم، حاصل فکر و اندیشه و دغدغه‌های کسانی که «متمم نویسی» می‌کنند!

تلاش می‌کنیم تا حد امکان، بکوشیم این حرف‌ها و محصولات را در بسته‌بندی مناسب و زیبا، در قالب جملات و کلماتی که بزرگان گفته‌اند و نوشته‌اند، برای شما نقل کنیم.

از سری پاراگراف فارسی، تا کنون نوشته‌های زیر منتشر شده است:

پاراگراف فارسی در فیس بوک - طرح متمم - محل توسعه مهارتهای من

کاربر آزاد طرح متمم شوید

آیا می‌دانید که فقط با درج نام کاربری و ایمیل خود می‌توانید به جمع کاربران آزاد متمم بپیوندید و ضمن دسترسی به بخش زیادی از درس‌های زیر، هر شنبه خبرنامه هفتگی ما را هم دریافت کنید؟

اطلاعات در مورد کاربر آزاد و ویژه متمم و ثبت نام

قوانین کامنت گذاری/ ارسال نظرات غیر مرتبط با این مطلب

21 نکته برای پاراگراف فارسی: محتوای دیگری برای دعوت به اندیشیدن

     
    دوست گرامی مشاهده دیدگاههای مربوط به این درس، صرفا برای کاربران متمم امکانپذیر میباشد.
    .