Menu


ست گادین: فرصت‌های فراموش‌شده‌ی بازاریابی و تبلیغات


فرصت‌های فراموش شده‌ی بازاریابی و تبلیغات

اگر امروز به شما بگویند که برخی از اقدامات حوزه‌ی بازاریابی و تبلیغات شرکت خود را فهرست کنید، به چه مواردی اشاره خواهید کرد؟

اکثر ما ناخودآگاه، ارتباطی بین هزینه‌ی هر اقدام و ارزش آن اقدام برقرار می‌کنیم. به عبارتی، اگر برای کاری، هزینه‌ی بیشتری کرده باشیم، احتمالاً آن را در بالای فهرست می‌آوریم.

بنابراین، احتمالاً مواردی مانند تبلیغات محیطی، قرعه کشی برای مشتریان قدیمی و حراج فصلی، شانس بیشتری دارند تا در صدر فهرست اقدام‌های بازاریابی و تبلیغات قرار بگیرند.

ست گادین در یکی از نوشته‌های خود، این بحث ساده را که البته بسیاری از ما هم می‌دانیم، به سبک خودش برایمان یادآوری می‌کند (+):

دوست عزیز دسترسی کامل به مطالب مربوط به این بخش ، از طریق ثبت نام به عنوان کاربرویژه امکانپذیر هست

تمرین:

 چه مواردی به ذهن‌تان می‌رسد که کسب و کارها، بدون اینکه دستاورد زیادی داشته باشند، ناخودآگاه، هزینه‌های بازاریابی زیادی پرداخت می‌کنند؟

 آیا در روزهای اخیر، تجربه‌ای داشته‌اید که از میان همین افراد خط مقدم (که با مشتریان در تماس هستند) کسانی را دیده باشید که این فرصت را به ابزاری برای بازاریابی اثربخش تبدیل کرده باشند؟

 

کاربر آزاد طرح متمم شوید

آیا می‌دانید که فقط با درج نام کاربری و ایمیل خود می‌توانید به جمع کاربران آزاد متمم بپیوندید و ضمن دسترسی به بخش زیادی از درس‌های زیر، هر شنبه خبرنامه هفتگی ما را هم دریافت کنید؟

اطلاعات در مورد کاربر آزاد و ویژه متمم و ثبت نام

قوانین کامنت گذاری/ ارسال نظرات غیر مرتبط با این مطلب

38 نکته برای ست گادین: فرصت‌های فراموش‌شده‌ی بازاریابی و تبلیغات

     
    دوست گرامی مشاهده دیدگاههای مربوط به این درس، صرفا برای کاربران متمم امکانپذیر میباشد.
    .